הדרכה אישית ומקצועית מותאמת לצרכיו הייחודיים של הלקוח

אימון אישי הינו תהליך המאפשר לאדם או קבוצת אנשים שינוי, שיפור ומימוש עצמי. השינוי יכול לגעת בתחומים שונים ורבים בחיינו, בין היתר גם של דפוסי חשיבה והתנהגות שהתקבעו, ומעכבים אותנו מהשגת חלומות, יעדים ומטרות בחיים.
הבסיס לתהליך הוא מחויבות, הן של המדריך והן של הלקוח, למימוש והגשמת המטרות.
תהליך האימון מכוון לצמיחה, התפתחות ושינויים אישיים ומקצועיים. המאמן מספק את הכלים המתאימים שימצו את מלוא הפוטנציאל האישי של הלקוח.
מערכת יעדים נבנית, אליה ישאף הלקוח להגיע בליווי אישי צמוד של המאמן. הלקוח לומד להפיק מעצמו יותר, הן במישור האישי והן בתחום העיסקי מקצועי.
המדריך עובד הן עם יחידים והן עם ארגונים המעונינים למצות את הפוטנציאל הטמון בהם. תחום עיסוקו העיקרי של המדריך האישי הינו איתור גורמים המונעים מאיתנו להשיג את היעדים ונטרול גורמים מעכבים.
כאשר מדובר באימון מנהלים וצוותים בארגונים, מתווספים מרכיבים נוספים השאולים מעולם הספורט: פיתוח יכולת עבודת צוות, האצלת סמכויות, תמיכה הדדית והתמקדות במטרה משותפת. כל אלו מתרחשים תוך איתור הפוטנציאל, סימון מטרות מוגדרות ויעדים ברורים, עבודה ממוקדת עד להשגת המטרה, והתגברות על גורמים מעכבי הצלחה.
המאמן האישי מפתח ובונה מערכת יחסים מאד הדוקה ומיוחדת עם הלקוח. זוהי מערכת יחסים שונה לחלוטין מזו הנבנית בין היועץ והמטפל לבין לקוחותיהם. הלקוח משתמש במאמן האישי להצבת יעדים, להתרחבות, לעיצוב חייו על פי רצונו ולביצוע שינויים. המאמן בונה את הדרך לפתרון הבעיות, ומלווה את הלקוח לאורך הדרך, עד להשגת המטרות והיעדים. בנוסף לכך, בודק המאמן לאורך הדרך את היעדים, תוך כדי שינויים והתאמתם, במידת הצורך, למציאות החדשה והדינאמית שנוצרת בתהליך.
אנשי עסקים רבים מצליחים משתמשים בשירותיו של מדריך אישי ומקצועי. ככל שהזמן חולף הם מגלים שלא רק העסקים שלהם נהנים מהתהליך, אלא שהם הופכים ליותר קשובים לערכיהם האישיים המנחים אותם ובכך מאזנים יותר את חיי הקריירה שלהם וחייהם הפרטיים.
אותם אנשים בעלי הישגים מדהימים מעוניינים ללטש ולאזן את חייהם העסקיים עם חייהם הפרטיים. לעיתים קרובות התוצאה הסופית עולה על ציפיותיהם ועל ציפיות המדריך.

לראיונות עם שרה, מאמרים וכתבות נוספים מאמצעי התקשורת השונים אנא לחצו כאן.

תחומי מומחיות
* לפצח את קוד ההצלחה
* ליווי ופיתוח חברות סטארט-אפ
* כלים להנעת עובדים
* אימון אישי
* קורסים פנים ארגוניים
* פיתוח שדרת הנהלה בכירה בארגונים בינלאומיים
* פיתוח קריירה
* פיתוח וליווי עסקי
* מנהיגות תואמת אישיות – מנטורינג

קורסים
* ניהול עסקי וניהול קריירה
* ניהול אפקטיבי
* התמודדות נכונה עם טעויות
* Master Mind Supervision – סדנה המעניקה מגוון דיסציפלינות אימון ויצירת מירקם מולטידיסציפלינרי לארגז הכלים האימוני